Doručení a vrácení zboží.

Doručení

Zboží je ve většině případů expedováno do 24 hodin od objednání (pro zboží skladem). Můžete si vybrat doručení Českou poštou, nebo Zásilkovnou.

Česká pošta většinou do 24 hodin od odeslání. Maximálně do 48 hodin.

Zásilkovna 1 až 3 dny od odeslání.

Cena zásilky je vypočítávána na základě hmotnosti a rozměrů zásilky.

Prosíme o pečlivé zkontrolování balení zásilky. Pokud nese známky poškození, tak zásilku nepřebírejte. Jestli jste zásilku převzali a nějaké zboží je poškozené, tak je nutné tuto skutečnost oznámit dopravci do 48 hodin (nejlépe ihned). Pro bližší informace k postupu při reklamaci klikněte ZDE.

 

Vrácení

Podle § 53 odstavci 7 občanského zákoníku je zboží možné, bez udání důvodu, vrátit. Lhůta pro vrácení zboží začíná běžet dnem doručení zboží. Pokud chcete zboží vrátit je tuto skutečnost nutné nahlásit do 14 dnů. Rozhodující je datum odeslání oznámení o vrácení. Kupující má po odeslání tohoto oznámení 14 dní na fyzické vrácení zboží. Vrácené zboží nesmí být poškozené, nést známky používání a originální obal nesmí být poškozen. V opačném případě má prodejce nárok na účtování poplatku za uvedení do původního stavu. Vrácení zboží je nutné ohlásit předem na email info@k-led.cz. Součástí balíku s vráceným zbožím musí být přiložena kopie faktury a platební údaje pro vrácení peněz.